ИЗБЕРИ: БРЯГ NEWS | БРЯГ РУСЕ | ПОСОКИ ПЛЕВЕН | НЮЗ ГЛАС ЛОВЕЧ | СИЛИСТРЕНСКИ БРЯГ

ФК "Русе" е бронзов медалист на плажен футбол в България

17.09.2018  |  17:01
594
Мартин Недков отличен за най-полезен играч

Отборът на ФК Русе спечели бронзовите медали в държавното първенство на България по плажен футбол. В последния си мач от финалната четворка на шампионата, която се проведе във Варна тимът на Калоян Георгиев разби ВВМУ "Н.Й. Вапцаров" със 7:2. Играчите от крайдунавския град дръпнаха с 3:0 още в първата третина след голове на Александър Иванов, Мартин Маринов и Меджун Ахмедов. Вилиян Николов намали за Морското училище в 17-ата минута, а Мартин Недков вкара за 4:1, като при този резултат завърши втората част. Разликата набъбна до 6 гола след точни удари на Мартин Недков, Меджнун Ахмедов и Цветан Бонев. В последната минута Никола Николов оформи крайния резултат с красива задна ножица - 7:2.

Преди това ФК "Русе" загуби с 3:9 от бъдещия шампион МФК "Спартак" /Варна/ и с 3:5 от СА-МВР /София/.

Мартин Недков от ФК "Русе", който е и национал на България по плажен футбол, получи приз за най-полезен играч на финалите във Варна.

Съставът на ФК "Русе" през настоящия сезон по плажен футбол: Пламен Сашев, Мартин Иванов, Александър Иванов, Мариян Маринов, Валентин Петров, Живко Парашкевов, Огнян Брайнов, Меджнун Ахмедов, Мартин Недков, Мартин Рачев, Йонко Йорданов, Николай Дойнов, Валентин Валентинов, Златко Златев, Калоян Георгиев.