ИЗБЕРИ: БРЯГ NEWS | БРЯГ РУСЕ | ПОСОКИ ПЛЕВЕН | НЮЗ ГЛАС ЛОВЕЧ | СИЛИСТРЕНСКИ БРЯГ

„Локомотив“ изпусна победата в Кубрат, направи 1:1

13.05.2019  |  15:06
409
„Железничарите“ искат да изтеглят с ден по-рано домакинството си на "Калиакра"
Капитанът на русенци Огнян Брайнов откри резултата Снимка: ФК „Локомотив“ /Фейсбук - архив/

"Локомотив" /Русе/ завърши 1:1 при гостуването си на "Кубрат" в среща от плейофите на отборите от втората седмица в първенството по футбол на Североизточната трета лига. „Железничарите“ на треньора  Ивайло Кирилов могат да съжаляват, че изпуснаха добра възможност да се поздравят с пълния успех в този двубой. Първото полувреме премина при подчертан натиск на „червено-черните“ и често напрежение пред вратата на домакините. В 20-ата минута капитанът Огнян Брайнов изпълни перфектно пряк свободен удар и откри за „железничарите“. След почивката футболистите на „Кубрат“ опитаха да играят на контраатаки и имаха няколко положения, спасени след добри намеси на вратаря на "Локо" Радосвет Христов. В 73-ата минута обаче домакините успяха да изравнят. Натискът на „железничарите“ в последните минути на срещата не доведе до промяна на равния резултат.

В следващия кръг „железничарите“ ще приемат "Калиакра" /Каварна/. По програма мачът е на 19 май /неделя/ от 17 часа на стадион "Дунав", но от щаба на "Локомотив" ще предложат срещата да бъде изтеглена за събота. Предстои през седмицата спортно-техническата комисия при Зоналния съвет на БФС във Варна да разгледа предложението и да утвърди промяната. Съставът на "Локомотив" в Кубрат: Радосвет Христов, Владимир Перчемлиев, Огнян Брайнов, Ивайло Иванов, Мартин Рачев, Мерт Хасан, Дениз Неджмиев, Станимир Ангелов, Александър Тошков /72-а Даниел Костадинов/, Динко Станчев, Радомир Хараланов /80-а Кристиян Атанасов/.