Арда надделя над Дунав с 2:1

20.11.2022 | 13:13 ч.

Дунав загуби с 1:2 от Арда /Кърджали/ като домакин на мач от 1/16 финал за Купа България.

Така кърджалийци си осигуриха продължаване в надпреварата и следващият им сблъсък е с "Марица" /Пловдив/. Първият гол падна още в петата минута, когато Жуниор Палмарес бе точен в изстрела си към вратата на "драконите".

След почивката Иван Тилев /60 мин/ удвои преднината за своя тим. Йордан Димитров обаче върна дунавци в играта с попадение в 83-та минута. Домакините се втурнаха на финален щурм, но дори и продължението не им стигна да успеят да изравнят.

След срещата публиката навлезе на терена на Градския стадион да аплодира своите любимци. Това беше последен мач за "сините" до началото на следващия кръг на Втора лига през февруари.

Сайтът използва „бисквитки“, за да оптимизира навигацията Ви в интернет.