„Много е важно да се промени промяната, защото промяната ни донесе цените на тока в пъти повече. Починали през последните 14 дни – на първо място в света. Кандидат за президенти и министри обясняват, че се справят добре с пандемията. Умират по болниците хората, така че това трябва да се промени“. Това каза лидерът на ГЕРБ и бивш премиер Бойко Борисов, след като гласува в Банкя.
„Когато поскъпват токът и горивата, това води до растеж на цените. Тоест, когато се нормализират тези параметри, ще се нормализират и цените“, каза още той.
„Искаме да спрем промяната всеки понеделник да се тегли по половин милиард и да не знаем за какво. Ще направя всичко безотчетното крадене в момента от няколко олигарси, свързани с тока и под чадъра на служебното правителство, да спре“, категоричен бе Борисов. "Всички инфраструктурни проекти са замразени, Северът и Северозападът са обречени на гибел. Селското стопанство е на дъното, няма субсидии", коментира той.
„Няма сфера, в която да не е пълен хаос освен в кражбите", обобщи Борисов.
"Искам да увеличим двойно заплатите на лекарите и медиците, искам да продължим да увеличаваме заплатите на учителите", заяви той. "Промяната на промяната е изключително важна! Искаме да има демокрация. Никой да не говори какво ще прави, докато не свършат изборите. Кой колко е добър, казва българският народ!", допълни бившият премиер.
Коментирай