„Дунав” би „Доростол” с голове в началото и в края

24.04.2021 | 18:22 ч.

„Дунав” победи с 2:0 „Доростол” (Силистра) в мач от 24-ия кръг на футболното първенство на Североизточна Трета лига.

Срещата се игра този следобед пред публика на стадион „Дунав” в Русе.

Футболистите на Мартин Цирков и Ивайло Кирилов стигнаха да успеха – 12-и в шампионата, с попадения в началото и в края на мача.

Още в 3-ата минута Джан Хасан откри резултата, а в 87-ата минута от дузпа крайното 2:0 фиксира завърналият се в „Дунав” опитен футболист Йордан Димитров.

Дузпата бе отсъдена за нарушение срещу Хасан.

Русенци имаха още положения за гол, като през първото полувреме удариха и греда.

В следващия кръг „Дунав” гостува на „Черноломец” (Попово).

Съставът на „Дунав”: Винченцо Ангелов, Преслав Папарков, Василен Марков, Димитър Тодоров, Диян Димов, Мерт Тасим, Симеон Дочев (63-а Албер Силвиев), Огнян Николов (75-а Константин Митев), Джан Хасан, Преслав Петков (79-а Дани Бонев), Симеон Иванов (75-а Йордан Димитров).