"Дунав" удари "Светкавица" с 3:1 за третата си победа в Трета лига

04.10.2020 | 19:11 ч.

Отборът на "Дунав" записа победа с 3:1 над "Светкавица" от Търговище в мач от осмия кръг на футболното първенство за мъже в Североизточна Трета лига.

На клубната си база в Русе днес състезателите на треньора Илиян Памуков водеха с 1:0 на полувремето. Точен в 27-ата минута бе опитният капитан Диян Димов.

Успехът на "Дунав" бе подпечатан с голове на Александър Кирилов - 72-а минута, и на Атанас Стамболов - в 80-ата.

За "Дунав" това бе трета победа от началото на сезона, като русенци имат още две ремита и две загуби. "Драконите" са вкарали 10 гола и са допуснали 8.

В Русе "Светкавица" пък допусна трето поражение от общо осем изиграни двубоя. Тимът от Търговище няма равенство.

В следващия кръг "Дунав" ще пътува до Силистра за мач с "Доростол". По програма мачът е на 10 октомври от 16 часа.

Сайтът използва „бисквитки“, за да оптимизира навигацията Ви в интернет.